سه شنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
معماری
خانه / آموزشی / ساعات سعد و نحس در علم جفر و علم نجوم به چه معناست؟

ساعات سعد و نحس در علم جفر و علم نجوم به چه معناست؟

ساعات سعد و نحس در علم جفر و علم نجوم به چه معناست؟

ساعات

ساعات bookkoob.ir nojoom

تقسیمات روزانه و هفتگی و ساعات نوشتن تعویذات بر پایه امورات سبعه استوار است. به این معنی که ساعات روزانه و روزهای هفته بر عدد هفت استوار است. اینکه هر ساعت متعلق به کدام کوکب است و آن کوکب متعلق به کدام برج است از مهمات نوشتن تعویذات است و مثلا در ساعت شمس یا مشتری عمل به حب می نماید و در ساعت مریخ یا زحل عمل به بغض و عداوت.

طبق گفته های بزرگان این علم و کتبی که از آنها در دست میباشد،کواکب و ستاره ها در زندگی ما و در انجام کارها تاثیراتی میگذارند.

خداوند بر هر موجود و هر شئ موکلینی قرار داده است.در علم جفر وجود موکلین حروف،پایه و اساس کار است.

بعنوان مثال:

در علوم غریبه (در علم جفر یا علم حروف و اعداد) بیست و هشت(28) حرف داریم.

28حرف عربی.یعنی همان حروف الفبای فارسی بجز حروف گ-چ-پ-ژ

ترتیب حروف در علم جفر مختلف است مثلا الفبا «ابتث» که با «الف-با-تا-ثا» شروع میشود و الی آخر.

ما بیشترین استفاده را از الفبای ابجد داریم

طبق روایات یک پادشاه بود که هشت پسر بنام های «ابجد-هوز-حطی-کلمن-سعفص-قرشت-ثخذ-ضظغ» داشت که ترتیب این حروف اینچنین قرار داده شده است.

خب کاری به پادشاه و بچه هایش نداریم

مهم ترتیب این حروف است

همانطور که می دانید در علم حروف،هر حرف یک عدد دارد بترتیب زیر:

الف 1

باء 2

جیم 3

دال 4

هاء 5

واو 6

زا 7

 حا 8

طا 9

یا 10

کاف 20

لام 30

میم 40

نون 50

سین 60

عین 70

فا 80

صاد 90

قاف 100

راء 200

شین 300

تاء 400

ثاء 500

خا 600

ذال 700

ضاد 800

ظا 900

غین 1000

در این علم هر«حرف» مثل «جسم»و هر«عدد» مثل «روح» است.

هر حرف یا عدد دارای چند موکل است:

موکلینی از جنس «جن» که معمولا آخر اسمشون «نوش» یا «وش» است

و موکلینی دیگر از جنس «فرشته» که اکثرا آخر اسمشون «اییل» یا «ییل» هست.(اییل به معنی الله هست.یعنی گماشته های خدا مثل اسرافیل،میکاییل)

شما اگر بتونید این حروف را در زبان های مختلف (دعاهای مختلف) و زمان های مختلف (سعد،نحس،تابع) و با فرمول های مختلفی (دعاهای مختلف) که دارن روی کاغذ بیارید (یا پوست،بستگی نوع دعا داره) میتوانید کارهای مختلفی انجام بدهید.

یعنی این موکلین را مأمور می کنید که این کارها را انجام بدهند البته همه اینها با اراده خداوند میسر خواهد بود.نه اینکه اگر ما از دعا استفاده کردیم دیگر نعوذبالله خداوند در انجام آن دخیل نیست.در ضمن دعاها یه نوع خواهش و التماس تاثیر گذار از جانب ما به خداوند است تا زمان رسیدن به خواسته هایمان را سرعت بخشد و اینها با رحمت خداوند میسر خواهند شد و این را نیز باید در نظر بگیریم که در بعضی مواقع ممکن است با رسیدن به بعضی از خواسته هایمان مشکلات بزرگتری برایمان ایجاد شود که در این موارد قطعا حکمت خداوند باعث میشود که موکلین دعاها نیز آن کار را انجام ندهند.

با اینحال بعضی از دعاهای شیطانی نیز وجود دارند که با قرار دادن اسامی خداوند و در خطر گذاشتن و بی احترامی به این اسامی کاری که میخواهیم انجام میشود اما انجام چنین دعاهایی قطعا برای ما ضررهایی دارد و همین طور گناه و عذاب های دردناکی در دنیا و آخرت که دچار آن خواهیم شد.

پس به یاد داشته باشید که همواره خداوند در راس همه کارهاست پس باید در کارهایمان و حتی نوشتن ادعیه،خداوند را در نظر بگیریم.

bookkoob.ie jafr

و اما اهمیت ساعات و بخورات:

ساعات و بخورات چه تاثیراتی میتوانند داشته باشند؟

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم کواکب و ستاره ها و نحوه قرارگیری آنها و زوایایی که باهم تشکیل میدهند بر زندگی و امورات ما تاثیرگذارند.

این زوایا و نحوه قرارگیری کواکب در علم نجوم نام های مختلفی دارد،

مانند:

شرف شمس

شرف قمر

شرف عطارد

شرف مریخ

شرف زحل

شرف مشتری

شرف زهره

مقارنه

احتراق

مقابله

قران نیرین

رجعت

ملاقات

قمر در عقرب

و…

با قرار گرفتن کواکب در خانه های مختلف و ایجاد بعضی از این زوایا حالت ها و امواج خاصی برای انجام کارهای خوب ساطع میشود که این ساعات را “ساعات سعد یعنی نیکو و سعید نامیده اند.

همین طور با قرار گرفتن در خانه های دیگر و زوایای دیگر حالات دیگری ایجاد میشود که برای اعمال منفی مناسب است که آن ساعات را “ساعات نحس” نامیده اند.در بعضی از روزها این کواکب با یکدیگر زاویه هایی را تشکیل میدهند که هرکاری در آن انجام دهیم نتیجه عکس میدهد که این در این حالت قمر(ماه) در خانه عقرب(سرطان-آبان) قرار دارد که به آن قمر در عقرب گویند.

و یا بعنوان مثال نوزدهمین روز از ماه فروردین برای منجمان مسلمان اهمیت ویژه ای دارد. روزی که خورشید(شمس) در بالاترین خانه و 19 درجه در برج حمل(فروردین) باشد که در نجوم به آن شرف شمس گویند.این روزخاص بنابه محاسبات نجومی، روزی خوش یمن و بابرکت است و البته در ساعت های خاصی در این روز(شرف شمس)، بهترین موقعیت خورشید در کهکشان در سال است.

بهترین زمان (سعد اکبر) برای انجام کارهای خوب و آباد کردن و ایجاد مهر و محبت،هنگام شرف شمس میباشد.

این زوایا و قرارگیری کواکب در خانه های مختلف در احضارات موکلین در هنگام نوشتن دعا نیز بسیار تاثیر گذار میباشند.پس ما باید هر دعا یا تعویذ را در زمان مناسب و با در نظر گرفتن سعد(سعید و نیکو) و نحس و قمر در عقرب بودن آن انجام دهیم تا تاثیرات دعاها چندین برابر شود.

این ساعات را میتوان برای انجام هرکار محاسبه کرد و از آنها بهره برد که ما این کار را برایتان انجام داده ایم.(برای دریافت کتاب الکترونیکی توضیحات کامل ساعات به قسمت محصولات مراجعه کنید.)

برای فهمیدن روزهای قمر در عقرب نیز میتوانید به قسمت محصولات مراجعه کنید.(رایگان)

این روزها انگشتر عقیق زرد رنگ با دعاهای مختلف روی آن را به عنوان انگشتر شرف شمس میشناسند.در صورتیکه نام ساعتی که این نوشته ها را روی آن حک کرده اند شرف شمس میباشد نه نام انگشتر.

بخورات نیز تاثیرات این چنینی بر روی موکلین دارند.زیرا هر موکل بو و رایحه خاص را دوست میدارد.پس باید از بخورات مناسب نیز استفاده کنیم.  

به کانال تلگرام ما بپیوندید;

برای ورود به کانال علوم غریبه ،روی لینک زیر کلیک کنید:

https://Telegram.me/Oloomegharibe

درباره ی mr7

شاید بپسندید

دانلود رایگان

کتاب صوتی رایگان : 21 قانون شکست ناپذیر پول اثر برایان تریسی  پیشنهاد ویژه اول : کلیه محصولات بعلاوه پکیج ها پیشنهاد ویژه دوم : ثبت نام دوره  (روی ادامه نوشته کلیک کنید)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + سه =

قالب وردپرس
سبد خرید خالی است!