سه شنبه , ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
معماری
خانه / آموزشی / فرق مانیه‌ تیزم و هیپنوتیزم

فرق مانیه‌ تیزم و هیپنوتیزم

 فرق مانیه‌ تیزم و هیپنوتیزم bookkoob-ir

فرق مانیه‌ تیزم و هیپنوتیزم

فرق مانیه‌ تیزم و هیپنوتیزم

نیروی مانیه‌تیزم یکی از قوای طبیعی محسوب می‌شود و در همه موجودات وجود دارد. اگر از این نیروی شریف که کائنات از آن پیروی می‌کنند و مطابق قوانین عمومی آن، کرات مختلف، مدار خود را سیر می‌نمایند، سوء استفاده شود، طبیعت دیر یا زود انتقام خود را خواهد گرفت. این نیرو باید در راه  عمومی، اجتماع، خیر و صلاح نوع بشر و تداوی روحی صرف شود.

فرق مانیه‌ تیزم و هیپنوتیزم :

هیپنوتیزم با مانیه‌تیزم فرق زیادی دارد و نباید آن دو را با هم اشتباه گرفت. مانیه‌تیزم همان مغناطیس شخصی است که یک نوع جاذبه می‌باشد، ولی هیپنوتیزم عبارت از خواب مصنوعی است که توسط اشیاء صدادار، چراغ‌های پرنور و یا چیزهای دیگر انجام می‌یابد. اشخاص عصبانی و صرعی برای این خواب‌ها مستعد می‌باشند ولی اشخاص سالم را مشکل بتوان هیپنوتیزم کرد در صورتی که با مانیه‌تیزم هشتاد درصد اشخاص سالم به خواب می‌روند و یا متأثر می‌شوند.

برای یاد گرفتن علم هیپنوتیزم ریاضت لازم نیست و فقط متانت و بردباری در این علم انسان را موفق می‌کند ولی مانیه‌تیزم محتاج ریاضت است. فرق دیگری  که خیلی مهم است عبارت از بی‌نظم بودن خواب‌های هیپنوتیزمی است در صورتی که خواب‌های  مانیه‌تیزم مرتب و منظم بوده و یکی پس از دیگری سنگین می شود و هم‌چنین اعمال هیپنوتیکی خطرناک است. علمای فن، هیپنوتیزم را مضر دانسته  و بر آن باورند که هوش و ذهن را کند می‌نماید(که خیلی زود فهمیدند که کاملا اشتباه میکردند و برعکس نیروی ذهن و هوش را چند برابر میکند) ولی برعکس مانیه‌تیزم دقت و حافظه را قوی کرده و به قوای معنوی انسان می‌افزاید. نیروی مانیه‌تیزم بهترین وسیله برای نگاه داری تعادل قوای جسمانی و روحانی است و به این علل است که مانیه‌تیزم را برتر از علم هیپنوتیزم می‌دانند و اکنون در بیشتر نقاط  جهان علما و پزشکان این علم را یاد می‌گیرند.

دگر هیپنوتیزم دارای هیچ نوع قوایی نیست و می‌توان گفت که مردم را توسط  اشیایی که برای خواب‌های مصنوعی به کار می‌رود، اغفال می‌نماید ولی مانیه‌تیزم دارای نیروی طبیعی است که در انسان از چشم و نوک انگشتان خارج می‌گردد که حیوانات نیز دارای این نیرو می‌باشند و از آن استفاده می‌کنند.

https://Telegram.me/Oloomegharibe

فرق مانیه‌ تیزم و هیپنوتیزم

فرق مانیه‌ تیزم و هیپنوتیزم

فرق مانیه‌ تیزم و هیپنوتیزم

درباره ی mr7

شاید بپسندید

دانلود رایگان

کتاب صوتی رایگان : 21 قانون شکست ناپذیر پول اثر برایان تریسی  پیشنهاد ویژه اول : کلیه محصولات بعلاوه پکیج ها پیشنهاد ویژه دوم : ثبت نام دوره  (روی ادامه نوشته کلیک کنید)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

قالب وردپرس
سبد خرید خالی است!